Kjo është ndarja më zhgënjyese që keni parë në ekran - Përputhen, 23 Shkurt 2021
51:49
1,157,910
Reddit
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on FIshows Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentteja
 • Seli Seli
  Seli Seli

  RINANI ITHA ME BASHKJETU ANA O THA JO MIR.I THA ANA SKA BESIM

 • aferdita shala
  aferdita shala

  Uh bb bh ii bb I nj cb j ok in ok in bb ok n ok x lx ok mu in ok k on ok Z ii

 • aferdita shala
  aferdita shala

  Sjdbkdjkdjfbkdkfbkdbkdk ok d ok ok ok F ok f ok d in jj drififod ii f ok fi in f ok d ii d ii d jdid bh ok d in d. JI j

 • Rrushe Sokolaj
  Rrushe Sokolaj

  Ka

 • Lani U
  Lani U

  Me mendjemadhe se Ana skam pa tjeter ,po kush mendon se eshte o zot as mend as bukuri.

 • Blerim Mustafa
  Blerim Mustafa

  ANA TREGOHET SHUM FALLC.

 • Blerim Mustafa
  Blerim Mustafa

  Po ik more pordhejk ana ,jam zhgenjy prej kuj po turp po pse rren ti ke ardh per dalur telivizion

 • Blerim Mustafa
  Blerim Mustafa

  Bravo Rinian je i vertet

 • Ndoc Metushaj
  Ndoc Metushaj

  Atdheu asht 1

 • Ndoc Metushaj
  Ndoc Metushaj

  Ky alameda kingu,merret me ket larask.....

 • Seli Seli
  Seli Seli

  ANA NUK DO BURR QE SDI QKA KA BA KALUAREN AJO KA.DIT DIQKA QE RUSKA NE PANDEMI

 • Annafiore Kolimitra
  Annafiore Kolimitra

  Ç idiote vajze eshte kjo!!!Kush kujton se eshte!!! Kujton se eshte e bukur!!!

 • Kralb Oz
  Kralb Oz

  Atdheu si naj grue me mjekerr! 😅

 • dolita windo
  dolita windo

  Me pelqeu shum buzekuqi I Sindit sot frymezuar nga Linda Morina. 👄

 • αλεξης gamer
  αλεξης gamer

  Mir qe dole Ana se na trashe trut pz edu sedu me plq por se ndje🙄

 • ARBI ARBI
  ARBI ARBI

  SINDI MOS BEJ SH LOJRA E NAZE SE SI MURATIN E ME TE MIRE SE GJEN MOJ...PO LERI PERZGJEDJET E TJERA...

 • ARBI ARBI
  ARBI ARBI

  O ANA MESO TE FLASESH...SUPRIZE...

  • dolita windo
   dolita windo

   Per cfare rrin akoma ne emision kur paska frike te nisi nje njohje ,kur me te parin pati frike me te dytin po njesoj ik moj dil e mblidh mendjen

 • mikea hiooi
  mikea hiooi

  Murati: pse ca do bej un sherr me cunat

 • Administratori i pallatit tim - Your Voice
  Administratori i pallatit tim - Your Voice

  fishows.info/post/h5aemtannHncs7c/videot.html *** sub ndiqni kanalin per te qene me afer njeri-tjetrin per problemet qe na prekin me shume. faleminderit shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmme

 • Sali Joni
  Sali Joni

  Tiqe mos e keput skenari

 • Marjo.
  Marjo.

  23:00-23:05. Po ca te japesh mi ana se je si zhguall bosh pa emocione, ja thith gjakun viktimave dhe hop kalon te tjetri sa ngopesh. Njeri i pangopur

 • doire aintu
  doire aintu

  Rinjan: mos harro dashuria edhe mesimi me zor nuk shkojn I madh je Hallall ✌️👍

 • Alesia Canaliaj
  Alesia Canaliaj

  Kjo Jasmina (edhe sara)duhet me u largu nga studioja😝😝😠👎

 • Humor 24
  Humor 24

  NQS JU PELQEJNE KENGET ME BASS BOSTED DHE MEME KALONI NJER NGA KANALI IM💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯

 • Eris on Fortnite
  Eris on Fortnite

  bo bo cfare trupi skandaloz ka kjo histerikja Sindi..

  • doire aintu
   doire aintu

   Ana njeriu me kot qe ka pasur Perputhen! Njeri pa karakter dhe mashtrues, turp!

 • Valdrin Mehmedi
  Valdrin Mehmedi

  Ana ne fund me fatjonin

 • Giorgos Malakas
  Giorgos Malakas

  Se le dashnori qe ka

 • Eni Babeni
  Eni Babeni

  44:40 o zot kir ben kjo legenia interessanten o zot 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 dorodolecja i jep me shume rendesi vetes nga cfare eshte 💩 💩... Do qe kjo te bredhi sa ne nje deg ne tjetee... Do te mbaj "peng" kjo... 💩💩💩🤢

 • Arjeta Berisha
  Arjeta Berisha

  Si nuk e kuptoni se Anna e pelqen Mevlanin🤦‍♀️🤦‍♀️ shihet qart qe ana pelqen shum mevlanin por nuk e zgjedh sepse mevlani nuk ben asgje per te.

 • Myzejen Kociu
  Myzejen Kociu

  V 7

 • Fatjana Rexhepi
  Fatjana Rexhepi

  Per cfare rrin akoma ne emision kur paska frike te nisi nje njohje ,kur me te parin pati frike me te dytin po njesoj ik moj dil e mblidh mendjen

 • Abedin Arifi
  Abedin Arifi

  Mjeri, Shqiptarij qka ka në atë,Tokë,A,së nuk jeni Shqiptarë,e A së Evropjanë.

 • Best Video
  Best Video

  Ana duhet te eleminohet nga show kjo ka lidhje perderisa ithot mos u afro

 • Best Video
  Best Video

  Kjo ana ben show kot kjo eshte buurr vet

 • Hari Hamsai
  Hari Hamsai

  Diana mos luaj me djemte....??? ...dhe ato dy macet.e vogla.ma shpifen ........femi nga trüte.me dhomb jashte ngelen ne nje qeshje te shemtut......o zot.......

 • Hari Hamsai
  Hari Hamsai

  Ky memedheu. Sa dite kishte pa Bo dush? Si Pena. Thote gjermani. ..i palare.si Cjap plak.........dhe e fpdyta perse rri aty ne perputhen. Ne nje kohe qe jashte del me Genarden e Love Story ..me dore ne qafe haptas fare se kuptoj se more vesh? Me 100 femna.kapet nga Paparazzi.....cfare Bo ky Cjap ?......lu apo Bo Show..........

 • hic asgje
  hic asgje

  Ana ka tjeter ,por do te bej tv

 • Behar Dushi
  Behar Dushi

  Mos u trëmb nga djemt moj Ana!! Sepëse me këtë fëtohëtësi nuk do të gjejsh as kënd për veten... përse, mos ke dikënd jashtë këti emisioni?? Mos vallë për këtë arësyje je kështu e dashurë??

 • Dimitra Gogoli
  Dimitra Gogoli

  Mutati me sindin ❤❤❤👍👍👍👍👍

 • Meko Harley
  Meko Harley

  Ana njeriu me kot qe ka pasur Perputhen! Njeri pa karakter dhe mashtrues, turp!

 • Alma r
  Alma r

  22:05 😂😂😂 mevlani i pastron bluzen Rinianit 😂 kjo tregon se Mevlani vetem te mira ben 22:22 e riperserit serisht tu largu qimet e Anes 😂 pervec zhgenjimit i paska len dhe shume qime Ana😂

 • Toni Sula
  Toni Sula

  Te gjith kta kan lidhje jasht Ky Emision esht Teater

 • Ahmet Bibaj
  Ahmet Bibaj

  Ana shum bitch be sun pe sho be lopen e nanes

 • Klement metushi
  Klement metushi

  Fmrat e nivrlit me te ult po ofenfojn djemt me ofendimin me te rend publik .... nese ste plq ske nevoj ta publikosh me ofenduar tjetrin se un po kuptoj ne kete emisjon se po degjenerohet situata vec po beni debate pa lidhje spo kuptoj dicka reale ketu ju pa benu si princesha delikate po ju jeni meturina jeni te perdala dhe djemt i kini king..

 • Abc Def
  Abc Def

  Mos e pyet rri aty o sja vlen o Rinjan te merresh me Anen se vetem i rritet mendja booooo ku vajte moj Shqiperi o Zot na ruaj nga te tilla femra

 • Abc Def
  Abc Def

  Se moj Ana te pelqen shum vetja po me ket sjellje ti ske vlera aspak

 • Abc Def
  Abc Def

  Rinjani je me i bukuri do Zoti je dhe i zgjuar ti meriton nje vajze inteligjente dhe jo Ana qe i pelqen shum vetja

 • Abc Def
  Abc Def

  O Rinjan lere o qun se Ana nuk eshte per askend i pelqen vetja shum ajo sdurohet

 • Abc Def
  Abc Def

  Mevlani pse zgerdgihesh ate shkon ajo sjellje ,,,

 • Irena Gjonaj
  Irena Gjonaj

  F

 • Yllka Bajrami
  Yllka Bajrami

  Femer ma vK se kjooo mut sindi skom pa kurre e tmerrshme

 • Dori Bregu
  Dori Bregu

  Sindi me ate tualet po na e shpif perzoten

 • Klevis Pici
  Klevis Pici

  Po nxirreni kte bythqire femer

 • Gentrit Shefkiu
  Gentrit Shefkiu

  Mori ana po qka esht puna jote qe nuk shpreh ndenjat e tua per rinianin

 • Xhesi Hoxholli
  Xhesi Hoxholli

  se kuptpj pse e detyrojn anen per rinianin. Nuk do o lal :P sdo hahaha dhe kjo sindi niveli i narcisismit, nuk e di dmth. ben takim 4 min pyt tjetrin vec per veten lol

 • Ales Alea
  Ales Alea

  Juli njeriu me i mir I vetmi person qe me pelqen shum aty

 • Ilda Beqiraj
  Ilda Beqiraj

  o Mevlan mavria ca bn andej nga mbrapa😂😂

 • Tabula Rasa
  Tabula Rasa

  Tipike rrugace e rrahur me vaj e uthul por ben rrolin e femres delikate sa me i mashtru debilet meshkuj. Kjo Ana qenka super ku** e fshehte me ate rrolin e lozonjares por harron qe gjestet e tepruara sensuale e radhetojne dhe e tregojne me SHUUUUUME eksperience. Larg O Zot nga kto femra si kto, te shkatrrojne

 • Ylldrit Gashi
  Ylldrit Gashi

  pasha allahun e madh qe kom mbi kok jam njeri prej fancave qe e percolli prej filimi po osht takimi ma palidhje ne jet ma i mir ishte i gracianes dhe teas cilin e cilcoia ma te keqin tash ky e zen venin e par prej mat kqive

 • Arianit Thaqi
  Arianit Thaqi

  Sindi t’dhifsha n’goj

 • Kujtim Krasniqi
  Kujtim Krasniqi

  Murati e Sindi si Maca me Miun 😜

 • SHQIPET1
  SHQIPET1

  31:00 HAHAHAAHAHAAHAHSHA😂

 • Dorian Cunaj
  Dorian Cunaj

  Shum fallco ana

 • SHQIPET1
  SHQIPET1

  Ai eri duhet tdali patjeter nga emisioni like kush menon kshu😳

 • Dorian Cunaj
  Dorian Cunaj

  Ore edini cfar do ana nuk do Burr po do nje pun ne top Chan 🤣🤣🤣

 • Popopopo Popopopo
  Popopopo Popopopo

  Ana lezbike ky eshte informacion 100%😂😂😂😂

 • Aggelos Plaku
  Aggelos Plaku

  Kjo ana sdo as njeri aty se si duket do ket naj lidhje jashte se ska munci ..esht vetem per fame aty rrin se i ka largu te gjithe djemve nga vetja

 • Special AlbanianBoy
  Special AlbanianBoy

  Kap hekmani qet anen se shum menemadhe osh kjo ashiqare po shifet qe per fam ka ardh asnjanit pi djemve nuk i don kap hekne menemadhen

 • Mariola Kasma
  Mariola Kasma

  Do te los ana si gjithmon po rihani esht ndryshe burr tamam mos e le ate kucedren te los me ty

 • Eno Sponge Bob
  Eno Sponge Bob

  kjo ana eshte bere vl fare, eshte bere si ajo dua cfare dua as vete nuk e di

 • Fatjona Ndreca 123
  Fatjona Ndreca 123

  Ana me vjen keq ti qenke kot fare me kto budalliqet tua

 • monda sidita
  monda sidita

  ana ka te drejt mos te ket besim ae djemt aty po dojn me i provu te tera pastaj thon me pl mua kjo sa per loj e thon. djemt

 • Petrit Lika
  Petrit Lika

  Ana do te prezantoje perputhen 40 🤣🤣🤣

 • Γιωργος ρικιος
  Γιωργος ρικιος

  Kuptoheni Ana do qe te bej kariere ne prezantim nuk e ka mendjen me gjet te dashur aty mrena...

 • muzik blues
  muzik blues

  Anes sikur i ka ren llotaria amerikane esht aq e habitur sa se beson edhe vet që po del me Tom cruis. Esht sh e bukur për të qen e v8😏

 • Anna Anula
  Anna Anula

  Ana do vendin tend Bora, nuk eshte aty per te zgjedhur ndonje djale. Ajo ka lidhje jashte o njerez🤮🤮🤮

 • B D
  B D

  Kjo Sindi esht 🤮🤮🤮 Sa kot ne takim 4-minutsh me Muratin. Ai kaq i mir

 • Elvis Prendi
  Elvis Prendi

  Qr ato buzt e sindit si mja pas ly gjyshja ime me furce teli qe grryn soben 😂😂

 • ag ag
  ag ag

  Po thuaj moj ana se plase...kam te dashur jashte qe po me pret

 • Megi E
  Megi E

  Ana me duket se eshte perputhur me Arianin🤣🤣🤣

 • Linda
  Linda

  Erlindi, Andi, Jasmina dhe Sarah ne kete emision kane qene tmerr. Keta dy djemt mendojne qe jane me ndonje emision komedi e keto dy te fundit “shkrihen” tu qesh pa ndonje arsye! 🤢

 • Flora Pepa
  Flora Pepa

  Ana ka lidhje jashte ajo ben vetem loje

 • Valdete Kastrati
  Valdete Kastrati

  Eposhter ana

 • Valdete Kastrati
  Valdete Kastrati

  Ai esht i bukur ti sje per ta meriton me te mire

 • Vali Ndresaj
  Vali Ndresaj

  Riniani ben cdo gje qe t'i kthehet .Dhe Ana ka te drejt sepse e mbyti me presion . Nje mashkull duget te tregoj durim dhe te di te pres.

 • Vjollca Marku
  Vjollca Marku

  Sa keq merdhi Ana Rinjani djal mir po ti fakt the sdjea sdridhe po duhet met fut prizen met dridh ty 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Jeton Bytyqi
  Jeton Bytyqi

  bravo arian se sindi vetem me muratin shkon

 • Artur Trasha
  Artur Trasha

  Bravo Rinjani mos u merzit se je nje njishi 👍

 • Alijo Hasikic
  Alijo Hasikic

  Ana shkerdhehet me 2G

 • gloria jetaime
  gloria jetaime

  Mevlani duke pastru lesht e Anes 🤣🤣🤣

 • albi m.46
  albi m.46

  o ana i qr po ik ne shpi se u bone bajat boll bone show

 • Xhuli Rrodhe
  Xhuli Rrodhe

  Ua perputhen nuk jepet ne youtube para ores 9,30uauuu olssa na e ke fut 🤮😅😅😅😅

 • Antoneta Velaj
  Antoneta Velaj

  Mevlani😂😂😂😂

 • mondi terolli
  mondi terolli

  👇Per me shume klikoni tek ky link 👇👇 fishows.info/post/fKJteK-bqmuf078/videot.html

 • Matilde Maiorani
  Matilde Maiorani

  Si qesh mevlani ;arushi ...

 • Xhuli xhulio
  Xhuli xhulio

  Riniani : un keshtu jam dhe ne jeten private Mevlani :po po ashtu je 😂😂😂

 • R. Horuni
  R. Horuni

  Sa e sinqert eshte Ana nuk eshte si tjerat at qe pelqen ethot sdin te aktroi

 • Nikolin Marku
  Nikolin Marku

  Ana..shiko Arjana un ketu kam ardhur per show e jo per te perputhem🤣🤣🤣

 • Mumin Pajaziti
  Mumin Pajaziti

  Murat pu shkue me menden e Sindit duet me mar ni pistoket dhe me i vra gjith Djemt

 • keti keti
  keti keti

  Mir bere Ana. Riniani duket njeri I ulet. Nuk duket qe te do. Te lumte. Bere veprimin e duhur.

Seuraava